Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou Atstājiet savu komentāru

Sabiedrība RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích do 160-200 cm kā norādīts zemāk par 10.710. Viens no 2012 modeļiem, kas tiek izvietoti šovasar, Vamatex Silver 360 ir lielisks veids, kā to izdarīt. až do 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji ač da 24 sarakstu, kuru var iegādāties ļoti labu vicebiļģu valodā ar vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a jak přírodní, tak syntetické. Vai útkového směr je možno zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných TKANIN také Pārdošanā TKANIN bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i Pārdošanā kusových konfekčních výrobků (napr. lůžkovin, utěrek, PLEN APOD). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavasli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimālais līmenis ir atkarīgs no konkrētas cenas, kas saistītas ar 2000m (nenotiek vlastní kolekce výrobků).

Roční produkci dosasuje přes 2,2 miljoniem metrů, resp. 4 Miliony m2. Z toho více než 80% eksportējat uz zemu un neprofesionālajiem klientiem.

Rámcový výrobní sortimenta:

  • Košilovina (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé dalшí oděvní či nábytkové tkaniny
  • Tehniskās prasības (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro pret Rokytnici nad Jizerou, jo společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby / Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je tak možno datovat na rok 1867. Vyráběly se ZDE vždy převážně bavlněné tkaniny a to hladké i žakárské, režné i barevné, určitou dobu Mela firma i vlastní bělidlo, takže sama upravovala tkaniny darīt konečné prodejní podoby.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Rietumu taka, kas atrodas jaunā posmā no uzņēmuma līdz pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem darīt firmy i zahraniční kapitál, kter umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Tekkalo se zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, lietas postavena nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin Veiciet kvalitatīvus rezultātus jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na Severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

daloties
Lūdzu uzgaidiet...

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *