Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou Atstājiet savu komentāru

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA ir Čehijas uzņēmums ar ilgām tradīcijām un atbildīgu pieeju sabiedrībai un videi. Tās bioloģiskie produkti tiek iegūti, apstrādājot papīru un ir pilnībā pārstrādājami. Pateicoties saviem produktiem EMBA Zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitë celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční kartons pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalát automatizální ktorý změní předžení výrobku 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek kompleksai arhivaci obchodních dokumentů i dokumentů kulturní historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Mēs apzināmies pagātnes paaudžu mantojumu, kas mūs novedusi līdz mūsdienām un mūsu apņemšanos veiksmīgi attīstīt uzsākto darbu. Kā daļa no pastāvīgajiem centieniem būt par vienu soli priekšā saviem konkurentiem, mēs uzsveram produktu kvalitāti un attiecības ar klientiem.
Mūsu profesionālā pieredze un augsti kvalificēts personāls ir ilgtermiņa garantija visaugstākajam pakalpojumu līmenim. Mēs ne tikai pārdodam produktus, bet mēs piedāvājam pilnīgus risinājumus klientiem vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē.

VĒRTĪBAS, KAS IZRIET:

  • Bioloģiskā ražošana un produkti atspoguļo mūsu vispārējās atbildības attiecības ar vidi
  • Ētika ir viens no augstākajiem noteikumiem attiecībā uz attiecībām uzņēmuma iekšienē un ārpus tās
  • Apmeklētāju un profesionāla klientu apkalpošana ir mūsu acīmredzama atbildība
  • Mūsu ieguldījumu visa uzņēmuma dzīves kvalitātē neierobežo uzņēmuma telpas
  • Visaugstākā nodarbinātība ir mūsu ieguldījums reģiona sekmīgā attīstībā

EMBA se významně angažuje na politi charitativním a sociálním. Podílí se na podporře společensky prospěšných projeků s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v ãrjském kole soutěže Stejná čić, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kterří umožňují lidem zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění pravním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA Nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartons par papīrs arhīvs. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci līdz 10 gadiem. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkti jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maksimāli možné ochrany.

EMBA par 1998 držitelem sertificátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například iepakojumu gadā a Worldstar.
X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X Videi draudzīgs produkts na hladkou lepenku ze sběrového papíru výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku un výrobky z recyklovaného papíru.

daloties
Lūdzu uzgaidiet...

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *